عرضه كننده دستگاه هاي برش و حكاكي ليزري

 

تماس با ما

سایت جدید
نورآفرین

نقشه سایت

لیـــــزر و
کاربرد آن

کاربرد دستگاه
لیـــزر

پروژه های
شرکت

انواع دستگاه
لیـــزر

صفحه اصلی

   
 

 

کاربرد لیزر در تابلوسازی
(استفاده از دستگاه لیزر برای برش و حکاکی انواع تابلو)

تابلوسازی یکی از حرفه هایی است که دستگاه لیزر در آن بسیار به کار می آید. مواردی که یک تابلوساز می تواند از دستگاه لیزر استفاده کند عبارتند از:

  • ساخت مهر (مهرسازی) با دستگاه لیزر. با وجود یک دستگاه لیزر، نیازی به صرف زمان برای ساخت مهر نیست. یک دستگاه کوچک و ارزان قیمت لیزر می تواند ظرف چند دقیقه یک مهر را با نهایت ظرافت بسازد.

  • ساخت تابلوهای لیزری. تابلوهایی که اصطلاحا لیزری نامیده می شوند و با استفاده از قطعات پلکسی گلاس ساخته می شوند، کاربرد زیادی در اماکن اداری و نمایشگاهی پیدا کرده اند. برش و حکاکی این قطعات نیازمند استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزری است.

  • برش حروف برای استفاده در تابلوی فروشگاه ها و مراکز تجاری. ساخت حروف مورد استفاده در تابلوها با قطعات پلکسی و پلاستیک، در روش سنتی نیازمند صرف وقت زیاد برای برش هریک از حروف است. با دستگاه های لیزر دیگر نیازی به کشیدن طرح برش روی ورق و برش دستی نیست و کار با سهولت و سرعت از طریق لیزر انجام می شود.

  • استفاده به جای کاترپلاتر. دستگاه های لیزر به جای کاتر پلاتر نیز عمل می کنند و با وجود آن ها نیازی به خرید کاتر پلاتر نیست.

  • ساخت سایر انواع تابلوها. تابلوساز ها متناسب با خلاقیت خود می توانند با دستگاه لیزر، انواع تابلوها را برای مصارف مختلف بسازند. توان برش و حکاکی انواع مواد، این امکان را فراهم می کند.

  • ارائه خدمات برش و حکاکی سفارشی به مشتریان. تابلوسازها، علاوه بر حوزه فعالیت خودشان، می توانند به مشتریان خود در سایر زمینه ها نیز خدمات برش و حکاکی لیزری ارائه نمایند.

  • ساخت هدایای تبلیغاتی

مهرسازي با دستگاه ليزر صنعت تابلوسازی - ساخت تابلوي تبليغاتي با ليزر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های لیزر قابل استفاده برای تابلوسازی می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 


 

  تعداد بازدید از این صفحه ::   بازدید                                                                                     ما را در گوگل محبوب کنید ::

 

 

صفحه اصلی     انواع دستگاه لیزر     پروژه های شرکت     کاربرد دستگاه لیزر     لیـزر و کاربرد آن     نقشه سایت     سایت جدید     تماس با ما

 
 
 

Email: sales@noorafareen.com

Copyright 2012 , http://www.NoorAfareen.com , All rights reserved     Designed By: KatibeADS